Hotels mit Hotelbewertungen bei HolidayCheck
Facebook VKontakte
TR | EN | DE | RU
Dionis Genel 1
Dionis Genel 1
Dionis Genel 3
Dionis Genel 3
Dionis Genel 4
Dionis Genel 4
Dionis Bahçe 2
Dionis Bahçe 2
Dionis Genel 5
Dionis Genel 5
Dionis Resepsiyon
Dionis Resepsiyon
lucida animasyon2
lucida animasyon2
Genel
Genel
Genel
Genel
Genel
Genel
HAKKIMIZDA

“NOVIA HOTELS” grubu olarak, bünyemizde bulundurduğumuz herbiri, yeşil ve mavinin bütünleştiği, eşsiz doğal güzellikler içerisinde, çok özel konuma sahip otellerimizle ve farklı hizmet anlayışımızla sizlere bütün bir yıl hayalini kurduğunuz, unutulmaz tatil keyfini yaşatmayı kendimize amaç edindik.

Güler yüzlü, donanımlı personelimiz, dünya mutfaklarından değişik lezzetler sunan eğitimli usta aşçılarımız, eğlenceli Showlarıyla international animation ekiplerimiz, hayatın yoğunluğunun ve yorgunluğunun yükünü kısa süreliğine de olsa sırtınızdan almak adına, sizlere hizmet sunmaktan zevk duyacaktır.

Bir yanda, Kemer’in doğal güzellikleri, eşsiz dağları, masmavi denizi, sıcacık insanları, samimi atmosferi ile kah alışveriş yapıp, kah gezip tozabileceğiniz sokakları ve tarihi dokusuyla büyülenecek; diğer yandan en ünlü, en sıradışı disco ve dj show’ları ile eğlencenin, gece hayatının doruğuna varacaksınız.

Novia Hotels sizlere sadece evinizin rahatlık ve huzurunu vadedmiyor; aynı zamanda bütün bir yıl hayalini kurduğunuz, özlediğiniz tatil heyecanını ve unutulmaz anıları vadediyor..

Konfor, rahatlık, hijyen, güvenlik, huzur, doğa, tarih, lezzet, eğlence hepsi aynı anda Novia Hotels deneyimi ve güvencesiyle hizmetinizde..

Keyifli tatiller!!